Inloggen
Nog geen klant? Registreer nu.
Product toegevoegd aan jouw offerte. Ga naar de offerte pagina om jouw offerte aan te vragen, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.
Voorraad : 7
Stel ons uw vraag
Sorteren op:
Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst moet worden goedgekeurd door een beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is zal deze verschijnen op deze pagina;
Het is niet mogelijk om een review met 0 sterren te plaatsen *
Enorm lekkere parfum. Hele aparte geur die nergens anders te vinden is!! Als je een zoologist parfum wilt is dit een must-have!
Ik heb lang gezocht naar een parfum die me aan de oceaan doet denken en ik heb hem gevonden! Dit is heerlijke geur voor de lente en zomer. De marine noten zijn sterk maar niet overweldigend, fris maar niet te vrouwelijk. Het enige nadeel is de verhouding tussen inhoud en prijs maar dat neemt zeker niet weg hoe lekker deze geur ruikt.
Ik ben heel lang op zoek naar een parfum met "de juiste" marine noten: bijzonder zonder te vrouwelijk te ruiken. De topnoten zijn hemels en transporteer je naar een koele dag op het strand. De middennoten en basenoten zijn ook fantastisch. Deze parfum is niet overweldigend en is dus ideaal voor op kantoor. Het is ook ideaal voor lente en zomer. Het enige nadeel is de verhouding tussen inhoud en prijs.
Één of meerdere velden zijn verkeerd ingevuld.
Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
Vul hieronder je gewenste naam in.
Geef je nieuwe verlanglijst hieronder een naam.