Inloggen
Nog geen klant? Registreer nu.
Product toegevoegd aan jouw offerte. Ga naar de offerte pagina om jouw offerte aan te vragen, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.
Verwachte levertijd
: 1 dag(en)
Stel ons uw vraag
Sorteren op:
Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst moet worden goedgekeurd door een beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is zal deze verschijnen op deze pagina;
Het is niet mogelijk om een review met 0 sterren te plaatsen *
KLASSIEKE HERENGEUR MET NIEUWE ELEMENTEN DIE DE GEUR VERWIJDEREN ENORME LENGTE
Heerlijk warme orientaalse parfum , neigt naar xerjoff alexandria2 , blijft na 8 uur nog te ruiken ,verschil met xerjoff is dat je deze makkelijk twee dagen ruikt , moet echter op zoek naar een nieuwe fles of ander parfum van dit merk want mn dochter heeft mn fles ingenomem
Wat mij betreft 1 van de beste parfums die er zijn. Het is bijna een verslavende geur die prachtig begint met appel en rum, dan langzaam over gaat naar tonka en eindigt met de zalige combinatie van oud, amber en muskus. Blijft ook lang hangen en de geur is helemaal niet chemisch maar eerder heel natuurlijk. Zoals ze zelf zeggen: een ticket naar Nirwana.
Één of meerdere velden zijn verkeerd ingevuld.
Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
Vul hieronder je gewenste naam in.
Geef je nieuwe verlanglijst hieronder een naam.